Exclusive Party Fotobudka Atrakcja Fontanna

 

      chrzest, roczek

     Torty na komunię 

RABAT

nasza cena 2,80 zł
Niedostępny

KONTAKT

www.podziekowaniadlagosci.pl
tel.: 786 849 554
tel.: 787 109 900
napisz do nas
podziekowaniadlagosci@gmail.com

AKTUALNOŚCI

arr3Podziękowania dla gościPodziękowania dla gości to wspaniała pamiątka dla najbliższych na każdą okazję. Możesz wybrać... arr3Gdzie i kiedy daje się podziękowania dla gości?Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest ustawienie prezentów na stole obok nakrycia lub na... arr3Co napisać na podziękowaniu?Zazwyczaj zamieszcza się na takiej kartce oprócz podziękowania, datę i imiona. Oto kilka...

ANKIETA

Jaką wybierasz atrakcję na przyjęcie?

Fotobudka! 46% Fontanna czekoladowa! 17% Fontanna alkoholowa! 17% Lody włoskie serwowane na miejscu! 19%

JAK KUPOWAĆ
Wysyłka

 

Wysyłka:

Standardowo przesyłki są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz kuriera DPD.
Dostawy są realizowane na terenie całej Polski.
Zamówione towary są realizowane od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym lub otrzymania faksem bądź pocztą elektroniczną potwierdzenia dokonania wpłaty w przypadku płatności przelewem na rachunek firmowy. Podziękowani są wysyłane do 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. W przypadku wątpliwości odnośnie wprowadzonych danych teleadresowych podczas wypełniania formularza zamówieniowego będą one weryfikowane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. 

Klient jest zobowiązany do sprawdzenia odebranych towarów w dniu dostawy przesyłki i zgłoszeniu nieprawidłowości najpóźniej na drugi dzień od odebrania przesyłki. 

Na życzenie klient otrzyma fakturę VAT wraz z zamówionym towarem. Chęć otrzymania faktury VAT należy zgłosić w trakcie zamawiania towarów polu dotyczącym komentarzy dokonując wpisu "FAKTURA" oraz danych firmy dla której należy wystawić fakturę. 

Sklep "Ślub za pasem" dokłada wszelkich starań do odpowiedniego zapakowania zamówionych towarów. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towarów podczas transportu. Roszczenia z powstałych uszkodzeń podczas transportu należy kierować do firmy spedycyjnej. 

Koszt przesyłki jest uzależniony od wagi oraz gabarytu danego towaru i jest przedstawiony w pierwszym etapie zamawiania towaru po zalogowaniu się na swoje konto w sklepie "Ślub za pasem" www.podziekowaniadlagosci.pl . 

Rachunek bankowy: 

"Ślub za pasem" M.P.P.
Piotr Przybek
Olchowa 170
39-127 Będziemyśl
 

Prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule płatności. 

ZDQwZjE2OW