Exclusive Party Fotobudka Atrakcja Fontanna

 

      chrzest, roczek

     Torty na komunię 

RABAT

nasza cena 2,80 zł
Niedostępny

KONTAKT

www.podziekowaniadlagosci.pl
tel.: 786 849 554
tel.: 787 109 900
napisz do nas
podziekowaniadlagosci@gmail.com

AKTUALNOŚCI

arr3Podziękowania dla gościPodziękowania dla gości to wspaniała pamiątka dla najbliższych na każdą okazję. Możesz wybrać... arr3Gdzie i kiedy daje się podziękowania dla gości?Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest ustawienie prezentów na stole obok nakrycia lub na... arr3Co napisać na podziękowaniu?Zazwyczaj zamieszcza się na takiej kartce oprócz podziękowania, datę i imiona. Oto kilka...

ANKIETA

Jaką wybierasz atrakcję na przyjęcie?

Fotobudka! 46% Fontanna czekoladowa! 17% Fontanna alkoholowa! 17% Lody włoskie serwowane na miejscu! 19%

REGULAMIN
Regulamin

 

Regulamin sklepu 


1. Właścicielem sklepu internetowego "Ślub za pasem" jest firma: Matrimonio Piotr Przybek, z siedzibą: Olchowa 170, 39-127 Będziemyśl; wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej ; NIP 818-163-84-71 ; REGON: 180811799. 

2. Klientem musi być osoba pełnoletnia lub firma. 

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok za pomocą formularza dostępnego na stronie sklepu oraz za pomocą poczty elektronicznej. 

4. W przypadku, jeżeli zamieszczony opis towaru jest dla Klienta niewystarczający lub Klient ma pytania dotyczące zakupów, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 

5. Złożenie zamówienia przez Kupującego zostanie potwierdzone drogą mailową z podaniem szczegółów związanych z danymi niezbędnymi do uregulowania płatności za zamówienie. Moment złożenia zamówienia na stronie sklepu przez Kupującego jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. 

6. W przypadku braku wpłaty, po upływie 10 dni od jego złożenia, zamówienie zostanie anulowane. 

7. W przypadku płatności z góry, zapłatę sumy za towar i przesyłkę należy przelać na konto: 32 2490 0005 0000 4500 1700 9923 

W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia towaru z e-maila potwierdzającego zamówienie. 

8. Wszystkie ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto. 

9. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem w celu ustalenia dalszego toku postępowania. Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu. 

10. Do każdego zakupionego w Ślub za pasem produktu jest dołączany dowód sprzedaży lub faktura VAT. 

11. Równocześnie informujemy o Ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez firmę Ślub za pasem M.P.P. będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień złożonych drogą elektroniczną. Nie będą one w szczególności udostępniane firmom współpracującym z Ślub za pasem M.P.P. do jakichkolwiek celów, w tym marketingowych. 

12. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego. 

13. Składając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.


banner
NTNhMmQ2N